O nas

Biuro Usług Księgowych Agnieszka Skowrońska stworzyłam w 2001 r. z myślą o obsłudze małych i średnich firm. Znam Państwa potrzeby z zakresu rachunkowości oraz obsługi kadr i płac, dlatego oferuję moje bogate doświadczenie zdobyte dzięki długoletniej praktyce zawodowej. Korzystając z moich usług mają Państwo pewność, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania.

 

Oferujemy:

  • KOMPLEKSOWE usługi księgowe,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie podatkowej Księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego,
  • obsługę kadrowo-płacową,
  • konsultacje i pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej.

Mogę Państwu zagwarantować, że pomożemy każdemu – kto do nas się zgłosi: zarówno małym, jednoosobowym firmom, większym działalnościom gospodarczym, jak i stowarzyszeniom, fundacjom czy spółkom kapitałowym. Polityką mojej firmy jest umiejętność dopasowania naszych usług do zmieniających się potrzeb i Państwa oczekiwań.
Jestem perfekcjonistką, dlatego mogą być Państwo pewni, że każda sprawa będzie przeanalizowana indywidualne. W efekcie zyskają Państwo dostęp do rzetelnej informacji, merytoryczną wiedzę, stosowne dane finansowo-księgowe, czy kadrowo-płacowe, dedykowane raporty i sprawozdania, a co najważniejsze minimalizację ryzyka na tych płaszczyznach i łączące się z tym wszystkim korzyści finansowe.

Dodatkowym potwierdzeniem mojej rzetelności, a także zabezpieczeniem dla Państwa, jest posiadanie przeze mnie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów Nr 13355/99 oraz ubezpieczenia OC.

 

Parę słów o mnie:

Księgowość zawsze była moją pasją. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałam jednocześnie ucząc się i pracując jako księgowa. Od 1990 r piastowałam stanowisko zastępcy głównego księgowego. W 1999 r. ukończyłam Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Rachunkowość i Finanse. W tym samym roku uzyskałam także Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 13355/99). Od 2003 r. wykonuję działalność gospodarczą pod nazwą: Agnieszka Skowrońska Biuro Usług Księgowych. Ale to nie koniec mojego rozwoju…

Prawo podatkowe podlega częstym zmianom, dlatego chcąc posiadać najszerszą wiedzę w tym zakresie, nieustanie doszkalam się samodzielnie, a także uczestniczę w szkoleniach organizowanych min. przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, którego jestem członkiem od ponad czternastu lat.